Валутни курсове от
* 15 сек. закъснение

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Количка 0 продукта

Продукти


Оптичен сплитер
Triax TOS 04
0.00 лв


 

          Фирма "Лео Сат" е единственият официален представител и вносител на продуктите на
"TRIAX Group"
за България!

При нас можете да намерите цялата гама продукти на най-големия производител в Европа в областта на телекомуникациите.

 

Оптичен пасивен сплитер 1х4 от висок клас.

Лазерно-оптична технология 1310/1550nm.

Четири изхода с FC/PC конектори.

 Гарантирано ниски загуби.

Оптични кабели 1м.

Издържлив на лоши атмосферни условия.

Произведен в Дания.

 

 

 

 Технически данни
 
 Входове

1

 Изходи4
 Тип на конектора

FC/PC

 Дължина на кабелите

1 м
 Затихване6.8 dBm
 Лазерно-оптична технология

1310/1550 nm ± 40

 

 

 





Можете да направите своята поръчка директно от нашия уеб сайт. Доставката за цялата страна ще бъде извършена от магазина ни в гр.София, чрез куриерска фирма “Еконт Експрес”. Заплащането на поръчаните стоки е чрез наложен платеж при получаването им или чрез банков превод. Сумата която трябва да платите е цената на поръчаните стоки + цената на доставката. За повече информация "Условия за доставка".



 Top of Page